• (0533) 416 11 30
  • toketem_01@hotmail.com
  • Seyhan, Adana | Türkiye
Uncategorized
Tarsus Tel Örgü

Tarsus Tel Örgü

TOK Tel Örgü ve Tel Çit firması olarak, yaklaşık 30 yıldır hizmet veriyoruz. Firmamızın merkez şubesi dışında Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösterdiğini belirtmek isteriz. Hatay Tel Örgü firmaları arasında da en eski işletme olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu nedenle tel örgü fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hatay Tel Örgü Firmaları

Hatay Tel Örgü yapan firmalar arasında Tok Tel Örgü’nün tecrübesi uzun yıllara dayanmaktadır. Çünkü tel çit imalatının yapıldığı firmamızda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bunun dışında Hatay tel çit fiyatı konusunda da müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Hatay tel örgü fiyatları araştırması yapan tüm müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Bunun dışında web sitemizden de bize ulaşabilirler. Çünkü işletmemizle ilgili tüm bilgiler web sayfamızda bulunuyor. Dolayısıyla bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Bunun dışında herhangi bir sınırlamaya ve belli bir kalıba sokmaksızın tüm uygun gördüğünüz alanlarda Hatay tel çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Burada esas alınacak kıstas şudur; hangi amaçla veya ne şekilde bir güvenlik sistemi sağlamak istediğinizdir. Çünkü yüksek güvenlikli ve aşılmaz bir sistem için TOK Tel Örgü jiletli tel sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Hatay Boru Çit Direkleri

Hatay Jiletli Tel Fiyatları ve Uygulamaları

Jiletli tel yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan keskin bıçaklara sahip teldir. Dizaynı kelebeğe benzeyen jiletli tel tıraş bıçağı kadar keskin yapısıyla bu engeli aşmak isteyenleri caydırıcı bir yapıdadır. Dolayısıyla jiletli tel uygulaması için mevcutta bir tel çit veya tel örgü bariyerleriniz varsa ekstra olarak uygulatabilirsiniz. Dört farklı kullanımı olan jiletli tel, Helezonik jiletli tel, Düzlemsel jiletli tel, Düz hat jiletli tel ve Kaynaklı jiletli tel.

PANEL TEL ÇİT

Panel Tel Çit , dekoratif uygulamalı tel çit sistemleridir. Güvenlik ve bariyerler için kullanılmakta olan panel çit, dekoratif ve modern bir görüntü sağladığı için de tercih edilen sistemlerdendir. Dolayısıyla bu tel çeşidini de öneriyoruz.

BETON ÇİT DİREKLERİ

Beton Çit, beton direklerle yapılan tel çit uygulamasıdır. Oldukça yüksek dayanımlı uzun ömürlüdür. Yaygın olarak arazi sınır belirlemede tercih edilir.

SPOR SAHALARI UYGULAMALARI

Futbol, Basketbol, Tenis gibi açık hava alanlarına yapılan spor sahalarına bor direklerle yapılan tel çit sistemidir.

BAHÇE – ARSA ÇİT UYGULAMASI

Bahçe çiti, park, arsa ve bahçelerde alanlarının çevresini koruma altına almak amaçlı kullanılır. Bunun dışında genellikle kaynaklı tel ve örgü telleri kullanımı panel şeklinde uygulanır.

Detaylı bilgi için BİZE ULAŞIN!

Bizi INSTAGRAM‘DA takip edebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + twelve =